TAN SAĞTÜRK TABSANAT AKADEMİ BODRUM ŞUBESİ

ADRES

BİZE ULAŞINTitle Image

Gitar

Gitar 

“Arada sırada inanmak güç geliyor… Tekrar tekrar sormak gerekebiliyor kendine bazen… Son notaya kadar herkesin dinlediği, alkışlayarak hayran hayran baktığı, sahnedeki bu ışık, bu ses ben miyim…” 

                                                                                                                                                  Tan Sağtürk 

Gitar telli çalgılar ailesinin bir üyesidir. Öğrencinin yaşına uygun ebatlarda enstrümanlar mevcuttur. Klasik gitar, akustik gitar, elektro gitar, bas gitar enstrümanlarında klasik, pop, caz, blues, flamenko gibi birçok stilde eğitim verilir. 

Gitar Eğitiminin Yararları Nelerdir? 

  • Öğrenciler solfej derslerine dahil olarak müziksel işitme, okuma ve yazma yetilerini geliştirir. 
  • Özgüven kazanırlar. 
  • Amaç belirleme ve hedef koyma konusunda kendilerini geliştirirler. 
  • Yaratıcılıkları gelişir. 
  • Eğitim süreci sonunda her birey kazandığı donanımını dönem sonu konserleri ile sahnede sergileyebilir hale gelir. 

Neden TAB Sanat Tan Sağtürk Akademi?  

TAB Sanat Tan Sağtürk Akademi, Fransız ve İstanbul Devlet Bale sanatçısı Tan Sağtürk ve Ankara Devlet Bale sanatçısı ve Çocuk Balesi Bölüm Başkanı Ömür Uyanık tarafından kurulmuştur. 880 metrekare üzerine kurulan okulumuzda 4 adet profesyonel süspansiyonlu bale salonu, her biri yaklaşık 100 metrekarelik dans salonları, 8 adet müzik odası, resim, heykel ve davul stüdyoları, kantin ve dinlenme alanları ile Bodrum’un en büyük dans okuludur. International Summer School Avrupa’dan çok değerli eğitmenleri ve dansçıları yaz aylarında okulumuzda ağırlayarak, öğrencilerimizi yaz aylarında da sanat ile buluşturarak, atölye çalışmaları yapmak gibi büyük ve heyecan verici bir hedefimiz var. Bizler için en önemli neden ise; geleceğe umutla bakan, sanatı seven ve mutlu bireyler yetiştirmektir. 

Gitar Eğitimlerine Kimler Katılabilir? 

Gitar eğitimlerimiz öğrencinin fiziksel özellikleri göz önünde bulundurularak 4 yaşından itibaren başlamaktadır.  

Gitar Eğitimleriniz Nerede? 

Gitar eğitimlerimiz Bodrum-Midtown AVM’de. 

Gitar Eğitimlerinizin Ders Saatleri Nedir? 

Gitar eğitimlerimiz 4-6 yaş öğrencilerimiz için haftada 1 gün ve 30 dakika, 7 yaş ve üzeri öğrencilerimiz için ise haftada 1 gün ve 50 dakika olarak yapılmaktadır. Velilerimizin isteği üzere ders saatleri haftada 2 ya da 3 gün olarak da planlanabilmektedir.