TAN SAĞTÜRK TABSANAT AKADEMİ BODRUM ŞUBESİ

ADRES

BİZE ULAŞINTitle Image

Sirtaki

“Dans tüm oluşumların özünde vardır. Nebulalar, nebülözler, yıldızlar birbiri etrafında helezonlar etrafında çizerek dansı uzayda sonsuz ve sınırsız boyutlara taşır. Ve sonunda bizi birbirimize bağlar.” 

                                                                                                                                                Tan Sağtürk 

Ülkemizde Sirtaki olarak bilinen Yunan Dansları çok geniş ve köklü bir kültürdür. Özel ders veya size özel küçük grup olarak tasarlanması da mümkündür. 

Sirtaki Derslerinin Yararları Nelerdir? 

  • Entelektüel gelişim.
  • Takım çalışması becerisinin güçlenmesi.
  • Vücudun sağlıklı olması.
  • Özgüven gelişimi.
  • Diğer fiziksel aktivitelere adaptasyon.

Neden TAB Sanat Tan Sağtürk Akademi?  

TAB Sanat Tan Sağtürk Akademi, Fransız ve İstanbul Devlet Bale sanatçısı Tan Sağtürk ve Ankara Devlet Bale sanatçısı ve Çocuk Balesi Bölüm Başkanı Ömür Uyanık tarafından kurulmuştur. 880 metrekare üzerine kurulan okulumuzda 4 adet profesyonel süspansiyonlu bale salonu, her biri yaklaşık 100 metrekarelik dans salonları, 8 adet müzik odası, resim, heykel ve davul stüdyoları, kantin ve dinlenme alanları ile Bodrum’un en büyük dans okuludur. International Summer School Avrupa’dan çok değerli eğitmenleri ve dansçıları yaz aylarında okulumuzda ağırlayarak, öğrencilerimizi yaz aylarında da sanat ile buluşturarak, atölye çalışmaları yapmak gibi büyük ve heyecan verici bir hedefimiz var. Bizler için en önemli neden ise; geleceğe umutla bakan, sanatı seven ve mutlu bireyler yetiştirmektir.  

Sirtaki Eğitimlerine Kimler Katılabilir? 

Sirtaki eğitimlerimize tüm yetişkinler katılabilir. Temel eğitimi tamamlayan öğrenciler ile Zeybekiko ve Ada Dansları eğitimi ile devam edilir. 

Sirtaki Eğitimleriniz Nerede? 

Sirtaki eğitimlerimiz Bodrum-Midtown AVM’de. 

Sirtaki Eğitimlerinizin Ders Saatleri Nedir? 

Sirtaki eğitimlerimiz haftada 1 gün ve 1 saat olarak yapılmaktadır.