TAN SAĞTÜRK TABSANAT AKADEMİ BODRUM ŞUBESİ

ADRES

BİZE ULAŞINT & T  Sanat Akademi Bodrum Dans Kampı

8-17 Ağustos 2020 tarihinde arasında yapılacak kampımızda tüm katılımcılarımıza konusunda uzman eğitmenlerimiz tarafından her gün klasik bale, modern dans, jazz dans ve repertuvar eğitimi verilecektir.

Aynı zamanda yaz tatilini de yapma fırsatı bulacak kursiyerlerimiz Bodrum Bale Festivali’ni de izleme olanağı bulacaklardır.

Yaz kampımıza katılan kursiyerlerimiz hem fiziksel olarak hem görsel olarak almış oldukları bu eğitimden sonra okullarındaki yeni sezona daha formda başlamış olacaklardır.

15 Mart tarihinden itibaren bu konudaki detaylarla ilgili  (çalışma takvimi, eğitmen kadrosu, konaklanacak otel adı, kayıt şartları, kamp ücreti vs.)  cevapları sitemizde bulabilirsiniz.

Yaz kampımızda buluşmak dileğiyle…

Dans Etmek Özgürlüktür.

TAN SAĞTÜRK & TAB SANAT AKADEMİ

YAZ KAMPI

PROGRAM

8 – 17 AĞUSTOS

KURSİYER PROFİLİMİZ

1 ) ÖZEL DANS OKULLARDAN GELEN ÖĞRENCİLER İKİ GRUPTAN OLUŞUR

I. GRUP ( 10.13 yaş ) II. GRUP (14 yaş ve üstü )

 

2 ) KONSERVATUVARLARDAN GELEN ÖĞRENCİLER İKİ GRUPTAN OLUŞUR

A. GRUBU ( 14 yaş ve üstü ) B GRUBU ( 10.13 yaş )

 

GRUPLARDA SINIF MEVCUDU MİNİMUM 10 MAKSİMUM 20 KİŞİ İLE SINIRLIDIR.

 

1 ) ÖZEL OKULLARDAN GELEN ÖĞRENCİ GRUBUNUN ÇALIŞMA PROGRAMI

AYNI GÜN İÇİNDE

I. SALONDA 50 DK KLASİK BALE DERSİ …10 DK ARA

II. SALONDA 50. DK MODERN DANS DERSİ 10. DK …ARA

III. SALONDA 50.DK JAZZ DANS DERSİ YAPILIR

 

2 ) KONSERVATUVARLARDAN GELEN ÖĞRENCİ GRUBUNUN ÇALIŞMA PROGRAMI

AYNI GÜN İÇİNDE

I. SALONDA 50 DK KLASİK BALE DERSİ …10 DK ARA

II. SALONDA 50. DK MODERN DANS DERSİ 10. DK …ARA

III. SALONDA 50.DK JAZZ DANS DERSİ 10. DK …ARA YAPILIR

IV. SALON POİNT 30 DK. DERSİ

 

————————————————————————————————————————————–

ÖZEL DANS OKULLARINDAN GELEN KURSİYERLERİMİZ EĞİTİM GÖRDÜKLERİ OKULLARDA 7-8 AYDA ALDIKLARI DANS EĞİTİMİNE EŞİT BİR DERS SAYISINA 8 GÜNDE ULAŞMIŞ OLURLAR

BU PROGRAMA KATILAN TÜM ÖĞRENCİLERİMİZ YAPILACAK ROTASYONLA TÜM EĞİTMENLERİMİZLE EŞİT OLARAK ÇALIŞIRLAR.

8 GÜNLÜK EĞİTİM SÜRECİNDE DERSLERİN HARİCİNDEKİ BİR ZAMAN DİLİMİNDE KLASİK BALE MODERN DANS ALANINDA KONUSUNUN UZMANI EĞİTMENLERCE VE OKUL İDARESİ TARAFINDAN BELİRLENECEK GÜN VE SAATTE 3 VEYA 4 ADET WHORKSHOP VE SÖYLEŞİ YAPILACAKTIR TÜM ÖĞRENCİLERİMİZE AÇIKTIR.

 

KONAKLAMA: OTEL LIGHT HOUSE

8 AĞUSTOS GİRİŞ 17 AĞUSTOS 2020 ÇIKIŞ 9 GECE HER ŞEY DAHİLDİR.

KATILIMCILARIMIZIN TAMAMI 4 KİŞİLİK ODALARDA KONAKLAYACAKTIR. OTEL REZERVASYONLARI BUNA GÖRE PLANLANMIŞTIR.

ODALAR AİLE ODASI OLUP AYNI ALANDA  İKİ AYRI ODADIR

KONAKLAMA : 1.989 TL EĞİTİM : 3.000 TL TOPLAM 4.989 TL

ODA DÜZENLENMESİNDE  KURSİYERLERİMİZ KENDİ YAŞITLARIYLA  KONAKLAYACAKLAR DIR.

YÜKSEK SEZON OLMASI SEBEBİYLE OKUL İÇİN OTEL TARAFINDAN AYRILAN ODA KONTENJANI VELİ TARAFINDAN KULLANILAMAZ.

ULAŞIM :

KATILIMCI GELİŞTE VE GİDİŞTE OTELE KADAR ULAŞIMINDAN KENDİ SORUMLUDUR.

OTEL VE OKUL ARASINDAKİ ULAŞIM OKULUN SORUMLULUĞUNDA İLGİLİ VE YETKİLİ BU KONUDA YETERLİLİK BELGESİ OLAN SERVİSLERCE YAPILACAKTIR.

TALEP GELMESİ HALİNDE KATILIMCI HAVA ALANI VEYA OTOBÜS TERMİNALİNDEN KOORDİNASYONUNU YAPACAĞIMIZ ARAÇLARLA KARŞILANIR VEYA UĞURLANIR BU HİZMETİN BEDELİ NAKİT OLARAK KATILIMCI TARAFINDAN İLGİLİ ŞİRKETE ÖDENİR.

BANKA HESAP BİLGİLERİ : T & T SAHNE SANATLARI MALZEMELERİ EĞİTİM.VE TİCARET LTD. ŞTİ.

GARANTİ BANKASI ŞUBE KODU: 1228 HESAP NO: 6298717

İBAN: TR.48 0006 2001 2280 0006 2987 17

ORTAKENT/BODRUM

İŞ BANKASI İBAN: 33 0006 4000 0013 6130 0582 65

ORTAKENT/BODRUM

 

GENEL BİLGİ

1 ) 15 MART’ DA AÇILACAK OLAN KAYITLARIMIZ 1 HAZİRAN’ DA SON BULUR ÖZEL OKULLARDAN GELECEK KURSİYERLER İÇİN 2 SEVİYE, KONSERVATUVARLARDAN GELECEK OLAN İÇİN 2 SEVİYE OLMAK ÜZERE TOPLAMDA BİR DÖNEM İÇİN DÖRT SINIF OLARAK PLANLANMIŞTIR.

2 ) 15 MART‘TAN İTİBAREN KAYIT YAPTIRAN KURSİYER ADAYLARIMIZ KAYIT ESNASINDA KONAKLAMA VE EĞİTİM ( 4 989 TL ) KAMP ÜCRETİNİN % 30’LUK (1.496) DİLİMİNİ VERİLMİŞ OLAN BANKA HESAP NUMARASINA YATIRIR.

3 ) KALAN BAKİYENİN SON ÖDEMESİ 15 HAZİRAN‘A KADAR YİNE AYNI HESABA YATIRILIR.

4 ) BİR YAŞ GURUBUYLA İLGİLİ SINIF AÇILABİLMESİ İÇİN EN AZ 10 ADAYIN BAŞVURMUŞ OLMASI GEREKMEKTEDİR.

5 ) ON  ( 10 ) KİŞİ OLMADAN SINIF AÇILMAZ SINIF AÇILMAMASI HALİNDE YATIRILMIŞ OLAN ÜCRET BİR HAFTA İÇİNDE BANKA HESABINA İADE EDİLİR.

6 ) KURSİYER OTELDE KONAKLAMAK ZORUNDA DEĞİLDİR, OTELDE KONAKLAMAYAN KURSİYER DERS İÇİN OKULA GELİŞ GİDİŞ ULAŞIMINI KENDİ İMKANLARIYLA SAĞLAMAK ZORUNDADIR.

7 ) OTELDE KONAKLAMAYAN ÖĞRENCİMİZ SADECE EĞİTİM ÜCRETİ ÖDERLER ( 3.000 TL ) KAYIT YAPTIRDIĞINDA % 30’LUK DİLİMİNİ (900) BANKA HESAP NUMARASINA YATIRIR, KALAN BAKİYE 15 HAZİRAN SON TARİHTİR.

8 ) KLASİK BALE VE POİNT DERSLERİNDE BAYANLARDA SİYAH MAYO BEYAZ SAÇ BANDI TEN VEYA BEYAZ BALE ÇORABI TEN VEYA SİYAH  YADA BEYAZ PATİK                                                                                                            ERKEKLERDE SİYAH TRİKO VEYA BODY TAYT BEYAZ VEYA SİYAH FANİLA ZORUNLUDUR.

9 ) ULAŞIM İLE İLGİLİ OLARAK SADECE GÜNLÜK OTEL VE OKUL ARASINDAKİ ULAŞIM TARAFIMIZCA YAPILACAKTIR TOPLAM ÜCRETE BU ULAŞIM DAHİLDİR.

 

KAYIT İÇİN İSTENİLEN BELGELER

1 ) SİTEMİZDE BULANAN KAYIT FORMUMUN DOLDURULMUŞ HALİ

2 ) NÜFUS CÜZDANI FOTOKOPİSİ

3 ) SAĞLIK RAPORU

4 ) VELİ SÖZLEŞMESİ

5 ) 3 ADET VESİKALIK FOTOĞRAF

6 ) YURT DIŞINDAN KATILACAK KURSİYERLER İÇİN SEYAHAT SİGORTASI

7 ) DANSTAKİ EĞİTİM SEVİYESİNİ BELİRTEN SERTİFİKA, DİPLOMA, REFERANS YAZISI VS.

 

NOT: 15 HAZİRAN‘DAN SONRA HEM KONAKLAMADAKİ REZERVASYONDAN DOLAYI HEM SINIFLARDAKİ KONTENJAN SAYILARINDAN DOLAYI KURSA KATILMAKTAN VAZGEÇEN KURSİYERİN ÜCRET İADESİ YAPILMAZ

SADECE SAĞLIKLA İLGİLİ BİR PROBLEM OLMASI HALİNDE ÖDEMESİNİN İADESİ RESMİ SAĞLIK KURULUŞUNDAN ALACAĞI RAPORLA MÜMKÜN OLUP, KDV ÖDEMESİ KESİLEREK İADE EDİLEBİLİR.

 

 

EĞİTMENLERİMİZ

MEHMET  BALKAN

TAN SAĞTÜRK

GILLES KANERT

LALE BALKAN

TUNÇ ÖZŞAKAR

SANEM SUBAYGİL

ZEHRA NURİEVA                                                                         

MELİS ÖZBEK

KAMP BAŞKANI

ÖMÜR UYANIK

KAMP SORUMLULARI

ÇİĞDEM ALTINGÖL

MELİSA ALTINGÖL

GÖKNUR GÖK

T & T SANAT AKADEMİ

BODRUM YAZ KAMPI GENEL HÜKÜMLER

VELİ SÖZLEŞMESİ

İş bu sözleşme T & T SANAT AKADEMİ ( Bodrum Yaz Kampı ) yönetimi ile söz konusu kampın katılımcılar veli / vasi ilişkilerinin sağlıklı yürümesi adına yapılmıştır.

Sözleşmede hizmeti veren T & T SANAT AKADEMİ (yönetim) hizmeti alan ise (katılımcı öğrenci kursiyer) olarak anılacaktır.

Sözleşmeyi T & T SANAT AKADEMİ adına yönetim katılımcı adına (katılımcı öğrenci kursiyer) 18 yaşın altındaki katılımcılarda ise velilerden herhangi biri veya velayeti üzerinde bulunan veli/vasi olarak anılır.

YÜKÜMLÜLÜKLER

VELİ/VASİ/KATILIMCI

1 ) Katılımcı/veli/vasi yasal temsilcisi olduğunu gösterir belgeyi yönetime sunmakla yükümlüdür.

2 ) Katılımcı/veli/vasi kamp kurallarına eksiksiz uyacağını kabul eder. Aksine davranışlarda yazılı uyarı yapılır devamı halinde katılımcının kampla ilişkisi kesilir. Bu şekilde ilişkisi kesilen katılımcının ödemesiyle ilgili iade talebi söz konusu değildir.

3  ) Katılımcı/veli/vasi kamp alanında, eğitim alanında ve kamp kapsamında yapılacak gezi alanlarında katılımcı tarafından mal ve şahıslara verilebilecek zararları tazmin etmeyi kabul ve taahhüt eder.

4 ) Katılımcı/veli/vasi herhangi bir sağlık probleminin olmadığını kayıt esnasında doktor raporuyla belgelemek zorundadır. Özel diyeti, alerjik bir hastalığı ve sürekli kullandığı bir ilacı olan katılımcının bu özel durumunun bildirilmesi zorunludur. Konuyla ilgi bilgilendirilme yapılmamış ise oluşabilecek bir durumdan yönetim sorumlu değildir.

Katılımcıya herhangi bir tıbbi müdahale yapılması gereken hallerde veli/vasi bildirmek şartıyla tıbbi bir kuruma ulaşıncaya kadar gerekli her türlü müdahale için yönetim sorumlusuna kendilerinden farksız derecede karar ve izin vermek üzere yetkili kılmıştır.

Kamp alanlarında izne tabi malzeme ve doktor raporuna bağlı olmayan ilaç, tütün ve mamulleri, alkollü içecekler, kesici ve delici aletler ile her türlü yasal olmayan malzemelerin bulundurulması yasaktır.

5 ) Cep telefonu dışında pahalı olan elektronik eşya takı malzemeleri kampa alanlarına sokulamaz. Derslerde takı (küpe kolye bilezik saat künye vs.) takmak yasaktır. Yönetime bir yazılı belge ile teslim edilmemiş cep telefonu elektronik eşya ve paraların kaybında yönetim sorumlu değildir.

6 ) Yönetim tarafından planlanarak programlanmış tüm derslere ve etkinliklere katılım zorunludur.

7 ) Tüm katılımcılar yüzme bilmek zorundadır. Katılımcı deniz ve havuza yönetimin denetimi ve bilgisi olmadan giremez. Yönetimin bilgisi dışında yaşanabilecek bir sağlık sorunundan yönetim sorumlu değildir. Bu durumda katılımcı/veli/vasinin tazminat hakkı yoktur.

YÖNETİM

1 ) Söz konusu tarihler arasında belirtilen eğitim programını uygular.

2 ) Bu tarihler içinde katılımcıların otelden okula ve okulda otele ulaşımıyla ilgili konusunda yetki belgesi sahibi olan ulaşım servisleriyle ulaşımı düzenli şekilde koordine eder.

3 ) Katılımcıların konaklama alanındaki programlarını (yemek, deniz, yatma saatleri vs.) düzenler.

4 ) Oteldeki oda düzenini (yaş gruplarına) organize eder.

5 ) Katılımcıların deniz ve havuzdan istifadesini gözetim ve denetim altında gerçekleştirir

6 ) Zorunlu hallerden yapılabilecek program değişikliklerinde katılımcıyı/veli/vasiyi bilgilendirir.

7 ) Katılımcıların izlemesi muhtemel sanatsal organizasyonları planlar.

MÜCBİR SEBEPLER

Yönetim sorumluluklarını yerine getirmiş olmasına rağmen kampa yeterli başvurunun olmaması veya terör, darbe, olağanüstü hâl, savaş savaş olasılığı, karantina, doğal afet ön görülemez hususların oluşması halinde kamp iptal edilir. Bu durum veli/vasi katılımcıya tazminat hakkı doğurmaz ödediği bedel organizasyonun yapılması amacıyla 3. şahıslara (otel, eğitmen, sigorta) yapılan ve geri alınması mümkün bulunmayan harcamalar haricinde yapılmış ödemeler 30 gün içinde iade edilir.

Katılımcı/veli/vasi rezervasyonunu kendisinin veya birinci dereceden akrabasının 10 günlük mutat işgaline engel rahatsızlıklarını veya vefatlarını tam teşekküllü Devlet hastanesinden alınacak çift imzalı resmi bir raporla belgelemeleri halinde iptal hakkına sahiptir. Organizasyonun yapılması amacıyla 3. şahıslara (otel, eğitmen, sigorta) yapılan ve geri alınması mümkün bulunmayan harcamalar haricinde yapılmış ödemeler 30 gün içinde iade edilir.

ÖDEME

Kayıt işlemiyle birlikte belirtilen toplam kamp bedelinin %30’luk tutarı, belirtilen banka hesabına nakit, kredi kartı, veya mail-order yoluyla yatırılır.

Kayıt için son gün olan 15 Haziran 2020 tarihine kadar kalan bakiyenin tamamı kapatılır.

İPTAL VE VAZGEÇME

Kamp tarihlerinin otel rezervasyonlarının yüksek sezona denk gelmesi ve sınıf kontenjan sayılarındaki zorunlu kısıtlama sebebiyle

1 Haziran 2020 mesai bitimine kadar kampa katılmaktan vazgeçen kursiyer adaylarının yazılı olarak bildirimleri halinde ödemiş oldukları ücretin tamamı

1 Haziran 2020 tarihinden  sonra  yazılı yapılacak iptal taleplerinde yapılmış bulunan ödemenin %50’si 30 gün içinde verecekleri hesaba aktarılır.

15 Haziran’dan sonra yapılacak iptallerde ücret iadesi yapılmaz.

GENEL HÜKÜMLER

1 ) Katılımcı/veli/vasi katılımcı için ferdi kaza sigortası yaptırmakla yükümlüdür.

2 ) Yönetim kamptaki çalışmalardan görüntüleri isim belirterek veya belirtmeyerek, haber vermek ve tanıtım amaçlı hazırlanacak her türlü ses, yazı görüntü ve video kayıtlarını tanıtım amaçlı kullanılması kuruma ait web sitesinde veya kuruma ait sosyal medya hesaplarında farklı dijital ya da basılı ortamda kullanılması, aileler ile SMS ve mail ile iletişime geçme hakkını saklı tutar veli/vasi yukarıda belirtilen yöntemlerin bedelsiz kullanımına muvafakat eder.

3 ) Veli/vasi sözleşmede beyan ettiği isimlerin (kimlik ve pasaporttaki yazılış şekli ile) doğruluğundan sorumludur. Sözleşmenin veli/vaside kalan tarafı ve yönetimde olan kopyası arasında bir farlılık olması halinde yönetimdeki kopya esas kabul edilir.

4 ) Sözleşmeden doğacak uyuşmazlıklarda Bodrum mahkemeleri yetkilidir.

5 ) Sözleşmeden kaynaklanan her türlü bildirim, tarafları kayıt formundaki isim-unvanlar-belirtilen adreslere yapılacaktır.

Bodrum Yaz Kampı sözleşmesi iki nüsha olarak düzenlenmiş ve taraflar arasında ……./……/202.. tarihinde imzalanmıştır.

Bu sözleşmede yazılı olan şart ve kuralları okuyarak anladığımızı ve kabul ettiğimizi, katılımcının tüm kurallara uyacağını aksi takdirde sözleşmenin gerekçeli olarak tek taraflı fesh edilebileceğini beyan ederiz.

T & T SANAT AKADEMİ

BODRUM YAZ KAMPI

KAYIT İÇİN İSTENİLEN BELGELER

1 ) SİTEMİZDE BULANAN KAYIT FORMUMUN DOLDURULMUŞ HALİ

2 ) NÜFUS CÜZDANI FOTOKOPİSİ

3 ) SAĞLIK RAPORU

4 ) VELİ SÖZLEŞMESİ

5 ) 3 ADET VESİKALIK FOTOĞRAF

6 ) YURT DIŞINDAN KATILACAK KURSİYERLER İÇİN SEYAHAT SİGORTASI

7 ) DANSTAKİ EĞİTİM SEVİYESİNİ BELİRTEN SERTİFİKA, DİPLOMA, REFERANS YAZISI VS.

Söz konusu belgelerin posta yoluyla okulumuza ulaştırılması gereklidir. Verilen iletişim bilgilerine istinaden tarafımızdan yapılacak aramadan sonra kaydınız yapılmış olur. Bu işlemden sonra verilen Banka hesabına yatırılacak (nakit veya kredi kartı) %30 ödemeden sonra kayıt netleşmiş olur.

BODRUM YAZ KAMPI KURALLARI

1 ) Kursiyer kamp süresince otelden ve okuldan yönetimin bilgisi ve izni olmadan ayrılamaz.

2 ) Konaklamada yaş grupları kendi yaşıtlarıyla aynı odayı paylaşabilirler.

3 ) Kamptaki her oda kalan öğrencilerin sorumluluğundadır ve odalar otel yönetimi tarafından imza karşılığı teslim alınır. Kamp esnasında otel odalarında ve eşyalarında meydana gelebilecek zararlardan kullanan kişiler şahsen sorumlu olup zarar miktarını otele ödemekle sorumludur.

4 ) 18 yaşından küçük olanlar için kanunların öngördüğü şartlar ve kullanımı yasak olan maddeler, kampımız içinde geçerlidir. Aksine davranışta bulunan öğrencinin kapla ilişkisi kesilir.

5 ) Kamptaki arkadaşlarına zarar verici söz ve davranışta bulunamazlar.

6 ) Kendisinin ve arkadaşının can güvenliğini tehlikeye sokacak tutum ve davranışta bulunamazlar.

7 ) Kampta kalmasında sağlık açısından bir sakınca olması durumunda ailesine teslim edilirler.

8 ) Düzenli ilaç kullanması gerekenlerin ilaçlarını yanında getirmeleri ve bu konuda kamp yönetimine yazılı olarak mutlaka bilgi vermeleri zorunludur. Yazılı bildirim yapılmamış durumlarda sorumluluk kabul edilmez.

9 ) Yönetim gerekli görmesi halinde odalarda ve ders programında değişiklikler yapabilir.

10) Bir sonraki dönem verisi adına kamp bitiminde katılımcılardan düşünce ve görüşleri alınır

11) Kamp faaliyet programına uymak zorunludur.

12) Kamp süresi boyunca organizasyon görevlileri olmadan deniz ve havuz kullanımı yasaktır.

13) Eğitim saatleri içinde telefon kullanımı yasaktır.

14) Uyarılara rağmen can güvenliğini tehlikeye atacak davranışlarda bulunan, genel uyumu bozan ve bu davranış şeklini sürdüren, öğrenciler ailelerine teslim edilerek kampla ilişkileri kesilir.

15) Kampla ilişkileri kesilen öğrenciye yapmış olduğu ödemelerle ilgili herhangi bir iade yapılmaz.

VELİ ADI SOYADI ( imzası )                 ÖĞRENCİ ADI SOYADI ( imzası )                YÖNETİM( imzası )