TAN SAĞTÜRK TABSANAT AKADEMİ BODRUM ŞUBESİ

ADRES

BİZE ULAŞINTitle Image

Hakkımızda

TAN SAĞTÜRK – TAB SANAT AKADEMİ ARTIK BODRUM’DA

Sevgili velilerimiz,

Avrupa ve Türkiye’nin EN BÜYÜK SANAT AKADEMİSİ Tan Sağtürk Akademi ile; 20 yılı aşkın zamandır Ankara ve Samsun’da bale, dans ve müzik branşlarında eğitim veren TAB Sanat Akademi olarak güçlerimizi Bodrum’da açtığımız yeni okulumuz ile birleştiriyoruz.

SANATA olan tutkumuzu paylaşmak, aldığımız konservatuvar eğitimini genç nesillere aktarmak ve sanatın HER DALINI SEVEN bireyler yetiştirmek için yıllar önce hayata geçirdiğimiz kurumlarımızın bu birlikteliğinden müthiş bir enerji doğacağına inanıyoruz.

Çünkü SEVGİ, GÜVEN ve DİSİPLİN temeliyle kurulan Tan Sağtürk Akademi, birçok şubesiyle hızla büyüyen, yıllar içinde binlerce mezun verip birçoğunun konservatuvar eğitimi almasını sağlayan, Anadolu’nun dört bir yanındaki sanat okullarının kuruluşuna destek veren VİZYONER bir kurumdur.

Ankara ve Samsun’da kurulan TAB Sanat Akademi de, aynı vizyonla binlerce öğrenci yetiştiren ve SANAT ODAKLI birçok proje gerçekleştiren bir kurumdur. Sanatsal eğitim kaliteleri ve vizyonları aynı doğrultuda olan her iki kurumun kurucuları olarak, bizler yıllar boyunca çeşitli projeleri birlikte yürüttük.

Şimdiyse yepyeni bir heyecanla “TAN SAĞTÜRK – TAB SANAT AKADEMİ” adı ile BODRUM okulumuzu hayata geçiriyoruz, kariyerlerine yüksek standartlarda devam eden bir kadro ile yola çıkıyoruz. BALE, DANS, MÜZİK, RESİM, HEYKEL ve CİMNASTİK gibi önemli dallarda eğitim verecek bu ekip, gerek mesleki gerekse formasyon açısından yetkin sanatçılardan oluşuyor.

Eğitim veren tüm okullarımız çocuklarımızın en iyi SANAT EĞİTİMİNİ almalarına odaklanan fiziki koşullara sahiptir. 880 metrekareye kurulan okulumuz,  4 adet ve her biri  100  metrekarelik  profesyonel süspansiyonlu dans salonları, 8 ADET müzik odası, resim, heykel ve davul stüdyoları, kantini ve dinlenme alanları ile BODRUM’a ve ülkemize yakışır bir okul olarak eğitin vermektedir.

Hedefimiz ise net: Geleceğin donanımlı sanatçı adayları ve sanatseverlerini yetiştirmek. Aynı zamanda,  INTERNATIONAL SUMMER SCHOOL Avrupa’dan çok değerli eğitmen ve dansçıları yaz aylarında Bodrum’da ağırlamak, onlara güzel ülkemizi tanıtırken kendi öğrencilerimizi yazın da sanatla buluşturmak, onlar için unutamayacakları atölye çalışmaları düzenlemek gibi büyük ve heyecan verici hedeflerimiz var.

Bu hedeflere hep beraber ulaşabilmek dileğiyle… Yaşantınızdan BALE, DANS VE MÜZİK eksik olmasın…

Sevgilerimizle, E. ÖMÜR UYANIK – TAN SAĞTÜRK – FÜSUN UZEL

Kurucularımız

Yetenekli Ekibimizle Tanışın

Hepsi birbirinden yetenekli eğitmenlerimizle Tab Sanat Akademi'de yeteneklerinizi
keşfedin...
Seda Aksoy
Modern Dans Eğitmeni
Murat Acar
Latin Dans Eğitmeni